Şunu ara:

Giriş Yap

Üye Ol

DFMAMA GİZLİLİK İLKELERİ
www.dfmama.com.tr internet sitesi gizliliğinizi ciddiyetle muhafaza eder. Gizlilik ilkeleri ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki maddeleri dikkatlice okuyunuz.

Gizlilik İlkeleri Neleri Kapsar?
www.DFMAMA.com.tr internet sitesi siteye ait olan ürün ve hizmetlerini kullananların kişisel bilgilerini barındırır. Kişisel Bilgiler ilgilinin tanınabilmesi için adı, soyadı, e-mail adresi, fotoğraf, sosyal ağ bilgileri gibi bilgilerden oluşur. Bu bilgiler kamuya açık değildir ve hiçbir surette www.DFMAMA.com.tr internet sitesinin yönetmediği veya kontrolü altında olmayan başka bir yerde kullanılmaz ve paylaşılmaz.

Bilgi Toplama ve Kullanımı:
www.DFMAMA.com.tr internet sitesi siteye üye olduğunuzda veya sitenin sunduğu ürün yada hizmetlerden faydalanmak istediğinizde sizden edinilen bilgilerdir. www.DFMAMA.com.tr internet sitesi size ait olan bilgileri birleştirme ve yukarıda sayılan aynı gizlilik içerisinde muhafaza edebilir.
Siteye kayıt olduğunuzda sizden isim e-posta vs. gibi bilgiler istenir ve siteye kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yaptığınızda artık bizim için sıradan bir ziyaretçi değil sitemizin tanıdığı bir kullanıcı olursunuz ve www.DFMAMA.com.tr internet sitesi size ait olan kullanım bilgilerini de bünyesinde barındırabilir.
Hizmetlerin daha iyi hale getirilebilmesi ve geliştirilebilmesi için toplanmış olan bilgiler analiz edilebilir ve raporlanabilir.

Bilgi Paylaşımı ve İfşa Edilmesi
www.DFMAMA.com.tr internet sitesi sizin özel isteğiniz olmadığı sürece sizden toplanan kişisel bilgileri sitemize bağlı olmayan ve bizlere ürün ya da hizmet sunan şirketlerle veya 3. şahıslara asla kiralamaz, satmaz, veya paylaşmaz.
www.DFMAMA.com.tr internet sitesi eğer başka bir şirket ile birleşirse veya bünyesine alırsa gizlilik çerçevesinde kullanıcılara ait olan bilgileri taşıyabilir. Eğer bilgi taşınması söz konusu olursa kullanıcılar bu durumdan önceden haberdar edilir.
Cayma hakkı yükümlülükleri
Ürün siparişinden vaz geçen kişi ürünler kargoya verilmeden önce ilgili kişiye bilgi vermek ile yükümlüdür.
Kargo çıkışı yapılan siparişlerde ürün iadesi kargo ücreti sipariş veren kişi tarafından yapılarak kabul edilir.
Kargo ücreti ödenmeden gönderilen iadeler teslim alınıp kargo ücreti ürün ücretinden düşülerek iadesi yapılır.

Open chat
Merhaba
Hesabım Size nasıl yardımcı olabilirim.