D.F PERLE COLORATE 500 grm

 120,00

Stokta yok

Kategoriler: Etiketler: ,

Açıklama

D.f PERLE COLORATE NEDİR NE İŞE YARAR

D.f PERLE COLORATE Kuş Maması Nemlendirici

Kafes kuşları (Kanarya, Finch, Muhabbet Kuşları,Paraket Türleri,Doğa Kuşları vb.) için özel olarak hazırlanmış, mama nemlendiricisi olarak geliştirilmiş özel formüle sahip RUSK veya çimlendirme yerine kullanabileceğiniz bir üründür.

D.f PERLE COLORATE

Hazırlanmasının kolay olması ve kuşlardaki performansı yükseltmesi nedeni ile Avrupalı Profesyonel kuş üreticilerinin vazgeçilmezi haline gelen PERLE MORBİDE’den esinlenerek daha fazla içerikler ile zenginleştirilmiştir.

Kullanımı kolaydır.

Düzenli kullanıldığında “Siyah Nokta” oluşumunu engeller.

Yavruların gelişimini hızlandırır.

Tohum Çimlendirmeye gerek kalmaz.

Çimlendirme sürecinin sebep olduğu mantar riskini ortadan kaldırır.

Üretimi arttırır ve yavruların boş çıkma olasılığını düşürür.

Mamaya ilave edeceğiniz; Vitamin, Bira Mayası, Probiyotik gibi ek besinleri hazırladığınız D.f PERLE COLORATE’ yi Mama’ya güvenle ilave edebilirsiniz.

İÇERİK DEĞERLERİ

Ham Protein % 24

Ham Yağ % 16

Ham Selüloz % 3

Ham Kül % 4

KULLANIM SÜRECİ

Kuşlarınızı eşe atmadan 1 ay önce kullanıma başlayıp, üretim sezonu bitimine ve tüy dönemi başlayana kadar günlük taze olarak kullanabilirsiniz. Eşe atmadan önce kuşların dinlenme döneminde haftada 2 veya 3 kez verilebilir. D.f PERLE COLORATE kuşların severek tükettiği bir üründür, Sabah ve öğleden sonra olmak üzere kuş başına günlük 1 TATLI KAŞIĞI verilmesi önerilmektedir.

 

KULLANIM ŞEKLİ

20 Dakika da hazir 100 gr. D.f PERLE COLORATE’ye . Su ilave edilerek, D.f PERLE COLORATE dinlendirilmesi  yeterlidir. Mama ilave edilip iyice karıştırılarak verilmesi tavsiye edilmektedir. Kullanım dozu kuş başına günlük 1 tatlı kaşığı Hazırlanmış ürüne Vitamin, Bira Mayası ve diğer Yem Katkılarını ilave edebilirsiniz.

Ek bilgi

Ağırlık 01 kg